چهارشنبه ، ۹ خرداد ۱۴۰۳
حمله مجدد خبرگزاری سپاه تروریستی پاسداران بر علیه مولانا عبدالحمید
حمله مجدد خبرگزاری سپاه تروریستی پاسداران بر علیه مولانا عبدالحمید
۳ مهر ۱۴۰۲
0 دیدگاه

خبرگزاری فارس وابسته به سپاه تروریستی پاسداران در یک گزارش سراسر کذب بار دیگر به شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید رهبر محبوب اهل‌سنت ایران حمله کرد.
این خبرگزاری حکومتی در آستانه فاجعه کشتار جمعه‌‌های خونین زاهدان و خاش که منجر به شهادت صدها تن از مردم مومن و نمازگزار بلوچستان بدست تروریست‌های سپاهی و بسیجی شده بود، سعی کرده این کشتار را به مولانا عبدالحمید ربط بدهد.

در بخشی از گزارش سراسر کذب این رسانه‌ی امنیتی آمده است:

«در این میان مردم غیور سیستان و بلوچستان در کنار علمای اهل سنت، سربلند از این آزمون بیرون آمده و بارها و بارها نقشه دشمن را نقش بر آب کردند. اما عده‌ای قلیل از جمله عبدالحمید، دقیقا در پازل دشمن بازی کرده و به نوعی آب در آسیاب دشمنان ملت ایران ریختند.
اظهارات تأمل برانگیز عبدالحمید، تروریست‌ها را تشویق و ترغیب کرد و نتیجه این شد که خون های جوانان و زنان و مردان سیستان و بلوچستان بر زمین ریخت، پدر و مادرها داغدار فرزند و فرزندان نیز یتیم شدند.
علمای اهل سنت و مردم عزیز سیستان و بلوچستان تاکنون به دفعات نسبت به اظهارات تأمل برانگیز عبدالحمید اعتراض کرده و آن را هم‌راستا با نقشه دشمن توصیف کرده اند.»

آنچه واضح است ترس حکومت از قیام مجدد ملت بلوچستان در آستانه‌ی سالگرد این کشتار، عامل اصلی این اتهام‌زنی‌های مضحک بوده است.