ایران / زندانیان

توطئه جديد اطلاعات سپاه بر عليه شيخ يونس فاروقى

مارس 12, 2022 در 1:02 ب.ظ توسط

بر اساس گزارشات واصله از تالش بعد از خلع شیخ يونس فاروقى از امامت مسجد جامع اسالم تالش و محروميت ايشان از تدريس در مدرسه دينى تالش و بارها احضار و بازجويى و تهديد و تطميع و حتى طرح ترور ناموفق ايشان بسبب اعتراض به شايان مفسد در اهانت به مقدسات اهل‌سنت در نماز جمعه اسالم، اينبار توسط ملانمايان خائن و دين فروشى كه دست در كاسه خونين آخوندها و بشار قصاب دارند بدنبال پرونده سازى عليه ايشان و حذف و تبعيد يا زندان كردن اين شيخ جوان، شجاع و حقگو را دارند!

قابل ذکر است که شيخ يونس فاروقى امام‌جمعه مسجد حاج شیخ بلال فاروقی در شهر اسالم پیشتر به چهل ضربه شلاق و هشت ماه حبس و یکسال خلع لباس در پی دفاع از اصحاب محکوم گردیده بود که بعلت نداشتن سوء‌سابقه محکومیت وی به پنج سال حبس تعلیقی تقلیل یافته است.

آقای فاروقی در پاسخ به توهین‌های شایان مصلح، به طور مکرر به وزارت اطلاعات احضار و مورد بازجویی قرار میگرفته است که در نهایت به شلاق و حبس محکوم گردیده است.

پس از آن ارگان‌های امنیتی با فشار و تهدید از وی تقاضا می‌کنند که از مواضع پیشین خود دست بکشد و اعلام ندامت کند و در غیر این صورت با خطر مرگ مواجه خواهد شد.

با رسانه‌ای شدن قصد نظام در ترور این شخصیت مذهبی، ارگان‌های امنیتی با همکاری مزدوران سایبری خود در پی ایجاد پاپوش و ترور شخصیتی وی برآمده‌اند.

در جدیدترین اقدام آنان، با دروغ‌پردازی‌ها و بیان تهمت‌های جنسی و همینطور وابسته نشان دادن شیخ یونس به بیگانگان و گروه‌های تروریستی سعی شده است با پرونده‌سازی‌های ساختگی با همکاری ملایان درباری زمینه‌‌های محاکمه مجدد این عالم شجاع اهل‌سنت ایرانی فراهم شود و صدای این شخصیت محبوب برای همیشه ساکت گردد.

برچسب‌ها:, , , , ,

Comments are closed.