اخبار / ایران / زندانیان

ترور شخصیتی شیخ «یونس فاروقی»، دستور کار جدید عناصر امنیتی

دسامبر 12, 2021 در 6:46 ب.ظ توسط

پس از افشاگری‌های رسانه‌ی خبری سنی‌نیوز مبنی بر نیت نظام بر ترور فیزیکی شیخ یونس فاروقی امام‌جمعه خلع لباس شده‌ی شهر اسالم، عناصر امنیتی با تغییر تاکتیک درپی ترور شخصیتی و پاپوش‌سازی برای این عالم برجسته اهل‌سنت برآمده‌اند.

شيخ يونس فاروقى امام‌جمعه مسجد حاج شیخ بلال فاروقی در شهر اسالم که پیشتر به چهل ضربه شلاق و هشت ماه حبس و یکسال خلع لباس در پی دفاع از اصحاب شده بود، بعلت نداشتن سوء‌سابقه محکومیت وی به پنج سال حبس تعلیقی تقلیل یافت.

آقای فاروقی در پاسخ به توهین‌های شایان مصلح، به طور مکرر به وزارت اطلاعات احضار و مورد بازجویی قرار میگرفته است که در نهایت به شلاق و حبس محکوم گردیده است.

پس از آن ارگان‌های امنیتی با فشار و تهدید از وی تقاضا می‌کنند که از مواضع پیشین خود دست بکشد و اعلام ندامت کند و در غیر این صورت با خطر مرگ مواجه خواهد شد.

با رسانه‌ای شدن قصد نظام در ترور این شخصیت مذهبی، ارگان‌های امنیتی با همکاری مزدوران سایبری خود در پی ایجاد پاپوش و ترور شخصیتی وی برآمده‌اند.

در جدیدترین اقدام آنان، با دروغ‌پردازی‌ها و بیان تهمت‌های جنسی و همینطور وابسته نشان دادن شیخ یونس به بیگانگان و گروه‌های تروریستی سعی شده است با پرونده‌سازی‌های ساختگی زمینه‌‌های محاکمه مجدد این عالم شجاع اهل‌سنت ایرانی فراهم شود و صدای این شخصیت محبوب برای همیشه ساکت گردد.

برچسب‌ها:, , , , , ,

Comments are closed.