0

ایران / بلوچستان

حمیرا ریگی، مامور تعلیم دیده‌ی جمهوری‌اسلامی

اکتبر 26, 2021 در 12:18 ق.ظ توسط

حميرا ریگی زیروکی، مدیر اجرایی، دیپلمات و سفیر کنونی رژیم جمهوری‌اسلامی در کشور برونئی، زاده چابهار و پرورش یافته در خانواده‌ای کاملا بسیجی و ولایی که در زبان عامه به سنی‌های اثنی‌عشری شهرت دارند.

حمیرا ریگی یکی از ماموران زبردست و تعلیم دیده‌ی جمهوری‌اسلامی شاخه‌ی ادیان و مذاهب است که سال‌هاست در زمینه‌ی سفیدسازی چهره‌ی نظام ولایت‌فقیه در حال خدمت می‌باشد. ریگی از جمله اشخاصی‌ است که در راستای فرمانبرداری از دستورات حکومتی حاضر است از مذهب و اعتقاداتش نیز دست بکشید و خود را تماما وقف نظام حاکم کند، همانطور که شواهد و قرائن دلالت بر آن دارد.

کشور برونئی تا قبل از آغاز ماموریت ریگی در شرق آسیا، از جمله کشورهایی بود که رابطه‌ی حسنه‌ای با رژیم ایران و خصوصا با آیت‌الله‌ها نداشت.
از این روی، ریگی ماموریت یافت تا با دروغ و تزویر، جعل واقعیت‌ها و داستان‌سرایی‌ها، چهره‌ی مخدوش آیت‌الله‌ها را در شرق آسیا ترمیم کند.
وی که ذاتا به شیعه‌گری گرایش دارد با اهل‌سنت جلوه دادن خود در آن کشور مدت‌هاست که با ايجاد رابطه‌های صميمانه با شاهزادگان و ملكه‌ها‌ى برونئى و مالزى و … وضعیت جامعه اهل‌سنت ایران را عادی و نرمال جلوه داده است و تا حدودی نیز موفق عمل کرده است.

او مطابق با برنامه‌هاى شيعه‌گسترى دارالتقريب، در جهت فريب مسلمانان و علماى اهل‌سنت در شرق آسیا تا جایى پیش رفته است كه در كنفرانس تقريب امسال (هفته گذشته) توانسته بود، مفتى برونئى را براى شركت در كنفرانس وحدت قانع نمايد!
در اين چند سال حميرا ريگى نقش بسزايى در سفيدسازى جمهورى‌اسلامى ايران در شرق آسيا از جمله مالزى، اندونزی و بويژه برونئى را داشته است.
وی با دادن هداياى سنتى و صنایع دستى بلوچستان بويژه لباس زنانه دست‌دوز بلوچى و شركت پررنگ در مساجد به عنوان يک زن سفیر سنى ایرانی، به خوبی توانسته است ماموریت محوله ترمیم چهره‌ی نظام را به پیش ببرد.

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید