0

اخبار / زندانیان

پانزده روز بی‌خبری از مولوی محمدحسن پهلوان

مارس 4, 2021 در 4:33 ق.ظ توسط

به گزارش سنی‌نیوز؛ در تاريخ ٢٩ بهمن ١٣٩٩ مولوى محمدحسن پهلوان از علماى فعال شهرستان تربت‌جام با يک نقشه از قبل طراحی شده توسط پنج اتومبيل پلاک شخصى ربوده شده است.

از آن زمان تاکنون هیچ خبری از سرنوشت آقای پهلوان در دست نمی‌باشد و پیگیری‌های خانواده‌ی مولوی نیز تاکنون بی‌پاسخ مانده است.

قابل ذکر است که در ابتدا سازمان اطلاعات تربت جام از وضعیت وی اعلام بى‌خبرى كرده است اما بعد از فشارهاى خانواده و مردم، گفته‌اند: نگران نباشيد جايش امن و خوب است.

برخى از منابع نیز اعلام کرده‌اند که این آدم ربایی توسط عناصر افراطى سپاه و بسيج صورت گرفته است.

پیشتر نیز مولانا سید محمد فاضلی موحد، رئیس شورای علمای اهل‌سنت تایباد در تاریخ ۷ اسفند ماه طی بیانیه‌ای ضمن هشدار به افرادی که در این آدم‌ربایی نقش داشته‌اند افزودند؛ آدم‌ربایی فی نفسه شرعا حرام است، اما عالم ربایی یک بدعت بسیار خطرناک و تحریک کننده برای امیال اشخاص فرصت طلب جهت نا امنی در منطقه است که تبعات آن به هیچ عنوان قابل ترمیم نخواهد بود، اگر بالفرض کسی مشکل یا جرمی دارد باید توسط مراجع ذی صلاح پیگیری شود نه توسط افرادی تندرو!

گفتنی‌ست بعد از گذشت ۱۵ روز بی‌خبری از سرنوشت مولوی محمدحسن پهلوان، خانواده و مردم تربت‌جام بشدت نگران بروز خطر جانی برای ایشان می‌باشند.

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید