0

ایران / شهدا

قرار گرفتن شیخ یونس فاروقی در پروژه حذف وزارت اطلاعات

فوریه 14, 2021 در 5:48 ب.ظ توسط

پس از روی کار آمدن رژیم ولایت‌فقیه صدها عالم منتقد اهل‌سنت توسط صحنه‌های نمایشی حاکمیت ترور و به شهادت رسیده‌اند.


جمهوری‌اسلامی در طول دوران ننگینش همواره نشان داده که ماشین کشتار علمای اهل‌سنت را همواره روشن و آماده به کار نگه داشته است.

رژیم تاکنون از شیوه‌های مختلفی جهت ترور علمای اهل‌سنت استفاده کرده است، از صحنه‌های تصادف ساختگی گرفته تا خوراندن دارو، به رگبار بستن و حتی سلاخی کردن.

با نگاهی کوتاه به جنایات رژیم در طول دوران می‌توان به نحوه ترور مولوی دامنی، مولوی قصرقندی، مولوی سعید فاضلی، مولانا نارویی، مولانا توحیدی و… نام برد که همگی به شیوه تصادف ساختگی توسط وزارت اطلاعات ترور و به شهادت رسیدند.

علمایی نیز بوده‌اند که با خوراندن داروهای شیمیایی جان‌شان را از دست داده‌اند که از این میان می‌توان به مولوی الله‌یاری اشاره کرد.

علمایی همچون مولوی صفی‌زاده، شیخ علی دهواری، مولوی عبدالله براهویی و… به روش به رگبار بسته شدن به شهادت رسیدند.

شیخ ضیایی رحمه‌الله‌علیه نیز در زیر یک پل توسط سربازان گمنام امام‌زمان به شیوه وحشتناکی سلاخی شد.

کاک احمد مفتی‌زاده، دکتر احمد سیاد، کاک فاروق فرساد و… به شیوه‌های مشکوکی به قتل رسیده‌اند و در این میان بودند علمایی که جسدهایشان در گوشه‌ای از خیابان‌ها رها شده بود.

این مثال‌ها تنها گوشه‌ای از جنایات رژیم ولایت‌فقیه در قبال علمای اهل‌سنت است که به بطور غیر رسمی به قتل رسیده‌اند، تعداد بسیار بالایی نیز در زندان‌ها اعدام و حذف فیزیکی شدند.

در همین راستا برخی منابع معتبر نیز از طرح نظام برای حذف شیخ یونس فاروقی امام برکنار شده‌ی مسجد شیخ بلال فاروقی اسالم و عالم منتقد اهل‌سنت خبر داده‌اند که باتوجه به سوابق تاریک رژیم هیچ بعید نیست طی روزهای آتی شیخ یونس توسط یکی دیگر از صحنه‌های نمایشی ترور و مورد حذف فیزیکی قرار بگیرد.

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید