سه شنبه ، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
آخرین تلاش‌های ضحاک برای گردهم‌آوری سیاه‌لشکرهای خائن
آخرین تلاش‌های ضحاک برای گردهم‌آوری سیاه‌لشکرهای خائن
۱۹ شهریور ۱۴۰۲
0 دیدگاه

به گزارش سنی‌نیوز؛ عناصر امنیتی سپاه پاسداران جهت مقابله با تحریم شدید مردمی جلسه‌ی خامنه‌ای با بلوچ‌ها به شدت با کمبود مهمان مواجه شده و علاوه بر سیستان و بلوچستان، در خراسان نیز نتوانسته‌اند به حدنصاب لازم برسند. از این رو طی چند روز اخیر مزدوران امنیتی در روستاهای ترکمن‌صحرا به جستجوی سیاهی‌لشکر بوده‌اند.

به گفته‌ی یک منبع مطلع، حکومتی‌ها از جوانان ترکمن که بتازگی استخدام دولت شده و یا در حال طی کردن این فرایند هستند بالاجبار خواسته‌اند در این شو‌ی نمایشی شرکت کنند، در غیر اینصورت مشکلاتی در روند استخدام آنها بوجود خواهد آمد.
قابل ذکر است که حکومت قصد دارد شرکت‌کنندگان سیستانی، خراسانی و ترکمن‌ها را بجای مردم بلوچستان و خانواده‌های شهدای جمعه‌های خونین جا بزند.

گفته شده کلیه هزینه‌های این نمایش اعم از حمل‌ونقل و اسکان برعهده‌ی سپاه پاسداران بوده و هم‌چنین به برخی روستا نشین‌های تهی دست نیز اعلام شده در صورت شرکت در این نمایش مضحک مبالغی پرداخت خواهد شد.

علاوه بر این پر واضح است که حکومت همچون دوره‌های پیشین جهت پر کردن صندلی‌های خالی از مزدوران بسیجی استفاده خواهد کرد و از آنان به عنوان ملت بلوچستان نام خواهد برد.