0

ایران

پیام سرگشاده امیرمهدی جلایری (ادیب موحد) روزنامه‌نگار و زندانی سابق سیاسی به نماینده‌ رهبر جمهوری اسلامی در خراسان جنوبی

2020-08-29 در 23:09 توسط

به‌نام خدا

اخیراً، آیت‌الله علیرضا عبادی در شورای قضایی استان با اعتراف به این‌که فساد در ادارات موج می‌زند، گفت:
هر دستگاهی نیروی حراست دارد اما چطور می‌شود که در کنار گوش حراست فساد ظهور می‌کند؟ مگر می‌شود که نیروهای حراستی (اطلاعات) از ظهور فساد در ادارات اطلاع نداشته باشند؟ و اگر اطلاع دارند چرا دخالت نمی‌کند؟

آقای آیت‌الله علیرضا عبادی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در استان خراسان جنوبی

سلام‌

شاید وقت تسویه حسابت با ناک‌اوت کنندگان پسرت و البته رفقای قدیمی‌ات رسیده است. ظاهراً وقتی پسرت محمدباقر عبادی (به مانند موسی قربانی) از سوی واجا تهدید شد که به دلیل فسادهای عدیده اخلاقی و مالی‌اش در صورت کاندیدا شدن در انتخابات مجلس یازدهم رد صلاحیت خواهد شد و ستاره شوم‌بختِ پسرت یک شبه افول کرد، کینه‌ای شتری با دوستان و هم‌کاسه‌های قدیمی‌ات بستی، همانها که تو را پر و بال دادند و خوراک ده‌ها سال، جاه‌طلبی‌هایت را فراهم ساختند.

آقای عبادی همسایه‌ی قدیمی، آن روزها که با ظاهرفریبی روی زمین می‌نشستی و در نهایت ریا عکس مفلسانه می‌انداختی، اما درست در همان زمان دریافتیِ خمس و وجوهاتت، چند ده میلیون تومان در ماه بود و هرگز مشخص نشد، این مبالغ هنگفت چه شد و مبالغ چند ده میلیاردی کجا رفت! و هرگز در این خصوص به کسی پاسخ ندادی و نمی دهی..!

آن روز که باوجود آن همه حساب‌های بانکی لبریز از وجوهاتت با عوامفریبی و با لباس مندرس و دمپایی در شهر رژه می‌رفتی و ریاکارانه خود را مهجور و مظلوم می‌نمایاندی تا بلکه علاوه بر ثروت چند ده میلیاردی‌ات، به مقامی هم برسی..!

آن روز که بعد از ۴۰ سال ریا و تزویر و ادعای دروغینِ دوری از متاع دنیا، اما در نهایتِ دنیاپرستی، با مهندسی انتخابات توسط سپاه و رای نویسی اجباری برای زندانیانِ زندان بزرگ بیرجند و سربازان مظلوم ارتش، سپاه و نیروی انتظامیِ استان و تخریب چهره رقبایت به کمک هم‌کاسه‌هایت در بسیجِ سپاه و حوزه علمیه، کرسی مجلس‌های پنجم و هفتم را تصاحب کردی..!

آن روز که در اقدامی نابخشودنی در مجلس هفتم، منطقه آزاد تجاری (با ظرفیت ۲۰ هزار فرصت شغلی) را که حق مردم محروم مرزنشین خراسان جنوبی بود و طرح آن در دوره نمایندگی آقای مهدی آیتی تا پای تصویب نهایی رفته بود، به توصیه سپاه و آیت‌الله رئیسی برای قدرت دادن به شیعیان زابل بر علیه جمعیت بزرگ اهل‌سنت بلوچستان، دو دستی تقدیم زابل کردی و این گونه حداقل ۲۰ هزار فرصت شغلی را از مردم محروم این استان گرفتی..!

آن روز که مجدداً با لابی سپاه و حوزه‌‌علمیه و با بودجه بیت‌المال با مهندسی انتخابات توسط شورای فاسد نگهبان، پسرت محمدباقر عبادی را با ناجوانمردی، مجدداً با رای‌ نویسی اجباری برای زندانیانِ زندان بزرگ بیرجند و سربازان مظلوم ارتش و سپاه و نیروی انتظامیِ استان و جوسازی علیه رقبای انتخاباتی‌اش راهی مجلس کردی..!

و وقتی، بعدها توسط چند تن از نمایندگان مُطلع مجلس نهم به من اطلاع داده شد که اسم پسرت میان ۲۲۰ نماینده اصولگرای مجلس نهم است که رشوه‌های چندصد میلیون تومانی از رحیمی و مشائی و بقائی و مرتضوی گرفته بودند (آن‌هم چندصد میلیون تومانِ آن زمان!) و من بر حسب وظیفه انسانی و روزنامه‌نگاری‌ام فساد پسرت را افشا کردم، اما تو به جای تنبیه فرزندت، به سپاه و دیگر هم‌کاسه‌هایت در قوه قضائیه سفارش کردی تا مرا به ۱۲سال حبس محکوم کنند و تنها و تنها به جرم افشای یکی از فسادهایت مرا سالها در بند کردی..!

آقای آیت‌الله علیرضا عبادی، چرا در طی این چند ده‌ سال که خود را در لباس ریا و تزویر نهان کرده‌ بودی و سکوهای جاه و مقام را یکی یکی فتح می‌کردی، در سخنرانی‌هایت همه چیز را مطلوب، آرام و رو به پیشرفت جلوه می دادی؟ مگر فساد یک شبه در ادارات پدیدار شده است؟؟

تو خود نیک می دانی چرا! چون خود از اولین کسانی بودی که بعد از دزدیدن انقلاب ۵۷ توسط هم‌کسبانت از مردم، به لطف سفارشات برادرت آیت‌الله‌مهدی عبادی (که دستهایش تا قفا در خون مردم بلوچستان و خراسان بود) با طمع و جاه‌طلبی سیری ناپذیرت فساد را بین مردم محرم خراسان جنوبی گستراندی.

هیچ کس مانند تو، آیت‌الله حسین ابراهیمی، آیت‌الله موسی قربانی و آیت‌الله رئیسی به مردم مظلوم خراسان‌جنوبی خیانت نکرده است و هیچ کس چون شما چهار جاه‌طلب، در گسترش فقر و فساد در استان خراسان جنوبی مقصر نیست.

شما چهار فرد که در خانه‌های گِلی روستاها و محلات فقیرنشینِ خوسف، قاین و زابل متولد شدید، اکنون پس از سالها مکیدن خون این مردم، در جاه و رفاه غوطه‌ورید، اما مردم مظلوم استان در فقر و فلاکت و زیرِ ظلم شما به سر می‌برند!
اما شما چهار تن، خوب می دانید که روز حساب ‌رسی نزدیک است! آنکه باد می کارد، طوفان درو می‌کند.

برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید