0

ایران

توطئه‌ی جدید حاکمیت بر علیه مساجد اهل‌سنت کردستان

2020-07-28 در 01:08 توسط

حکومت ولایت‌فقیه با ارائه‌ی طرحی موسوم به “راهکارهای تقویت حضور بسیج در مساجد” در استان کردستان درصدد تسخیر کامل مساجد اهل‌سنت این استان درآمده است.

به گزارش سنی‌نیوز، نماینده ولی‌فقیه در کردستان خواستار تقویت پایگاه‌های بسیج مساجد شده و آن را موجب خنثی شدن تبلیغات شوم دشمنان و ایجاد همدلی و برادری در میان بسیجیان وهیئت امنای مساجد خوانده است.

آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی در راستای سلطه‌ی کامل رژیم بر مساجد اهل‌سنت کردستان گفت: مرکز بزرگ اسلامی، هیئت امنای مساجد، فرماندهان بسیج باید با همدلی و وحدت در راستای خنثی سازی تبلیغات سوء دشمنان گام بردارند.

سردار صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان هم در راستای سیاست‌های رژیم در به کنترل درآوردن مساجد اهل‌سنت گفت: افراد همسو با جریانات مخالف نظام در صدد ایجاد فاصله میان بسیج و مسجد هستند و به اختلافات دامن می‌زنند، ضروری است تا با همدلی و وحدت و تقویت نقش هیئت امنا در پایگاه‌های بسیج مساجد به سوی مبارزه با این نوع دسیسه‌ها گام برداشت.

قابل ذکر است که هوشیاری علما و مردم کردستان در این باره الزامیست و باید این هشدار را جدی بگیرند که هرگونه کوتاهی در این زمینه موجب تسلط کامل و ابدی رژیم ولایت‌فقیه بر مساجد اهل‌سنت خواهد شد که در دراز مدت نیز قطعا حاکمیت شیعه با اعمال فشار بیشتر از سوی نیروهای مسلح بسیج قطعا به نشر و ترویج خرافات تشیع در این مساجد نیز خواهد پرداخت.

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید