0

مقالات

اساس نیوز، صدای وزارت اطلاعات از تریبون اهل‌سنت

2020-06-15 در 09:40 توسط

رژیم جمهوری اسلامی ایران همواره در طول دوران به شیوه‌های مختلف در صدد مقابله با روشن‌گری‌های مذهبی و بیداری اسلامی به شیوه‌های مختلف بوده است و بیشترین توان خود را در این زمینه به تقابل با مذهب اهل‌سنت بکار برده است.

از محدودیت‌های اجتماعی و عدم اجازه ساخت مسجد در تهران و کلان‌ شهرها گرفته تا اتهام و برچسب‌زنی به فعالین مذهبی اهل‌سنت و در نهایت بازداشت، صدور احکام‌های سنگین کیفری و حتی ترور علمای توانمند.

بعد از ظهور شبکه‌های ماهواره‌ای توحیدی و فعالیت شبکه‌های مجازی اهل‌سنت، و با رسوایی و نمایان شدن تحریف‌ و تزویرهای حاکمیت در القای خرافات و جهلیات بنام دین و مذهب به جامعه و عدم توانایی رژیم در رویارویی متقابل رسانه‌ای، وزارت اطلاعات ایران با استفاده از افراد خودفروخته‌ و مزدور، سعی در پیاده‌سازی اهداف خود با همکاری عناصر سنی‌نما را داشته است.

در همین راستا در سال‌های اخیر، یکی از عناصر معلوم‌الحال وزارت اطلاعات در استان گلستان بنام عبدالقیوم شکاری با همکاری تعدادی از عناصر وابسته و جیره‌خوار، با بودجه‌‌ای کلان، سایتی بنام “اساس نیوز” را راه‌اندازی می‌کنند.

ماموریت عبدالقیوم شکاری در پروژه‌ی امنیتی اساس‌نیوز، تطهیر نظام، القای سیاست‌های حاکمیت و ترویج برخی از تفکرات خرافی شیعی از تریبون اهل‌سنت به جامعه‌ی سنی مذهبان ایران است.
اساس‌نیوز سعی دارد با تکرار برخی از توهمات حاکمیت همانند اتهام وهابیت، تکفیری، ارتباط با کشورهای بیگانه و… به اسم اهل‌سنت به شبکه‌های توحیدی، رسانه‌های مجازی، فعالین مذهبی، علمای مبارز و کشورهای اسلامی منطقه حمله کند.
غافل از آنکه فضای رسانه‌ای قدرتمند اهل‌سنت خود عاملی برای رسوایی و نشان دادن چهره‌ی منافقانه‌ی این دین فروشان نان به نرخ روز خور می‌باشد.

برچسب‌ها:, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید