0

ایران

پرونده‌سازی ارگان‌های امنیتی برعلیه مولوی نقشبندی

2020-04-14 در 13:30 توسط

به گزارش سنی‌نیوز به نقل از رصد بلوچستان، وزارت اطلاعات با وارد کردن دادستانی و فرمانداری به یک بازی سیاسی در شهرستان راسک در حال پرونده سازی برعلیه مولوی عبدالغفار نقشبندی است.

این سناریو سازی پس از آن صورت میگیرد که با همین اقدامات دست به بازداشت مولوی فضل‌الرحمن کوهی زدند.

طبق گزارشات منابع محلی، ارگان‌های امنیتی شهرستان راسک از فعالیت‌های مولوی نقشبندی ابراز نگرانی کرده و حافظ عبدالغفار را “تهدید” توصیف کرده‌اند.

وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه از اقدامات خیریه مولوی نقشبندی ناخشنود هستند، چرا که مردم به جای دادن کمک‌های خود به سپاه و ارگان‌های حکومتی به وی اعتماد کردند و این برای حکومت بسیار گران تمام شده است.

در جلساتی که ماه پیش وزارت اطلاعات با فرمانداری و دادستانی داشته‌ است، مقرر شده بود که حساب‌های بانکی نامبرده بسته و با پرونده سازی و ایجاد اخلال‌های مستمر جلوی فعالیت‌های وی گرفته شود.

یک منبع مطلع همچنین گفت: علیرغم شفافیت کامل مولوی نقشبندی در فعالیت‌هایش، مسئولان اما جز به این راضی نیستند که کاملا تحت نظر آنها کار کند، و این موضوعی است که مردم برای کارهای خیریه قبول نمیکنند.

این منبع گفت: هر نوع پرونده سازی برای مولوی نقشبندی جز این نتیجه‌ای نخواهد داشت که شرایط را ملتهب‌تر کرده و مردم را به سمت اعتراضات گسترده بکشاند.

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید